Tasarım Ve Projelendirme

Tasarım Ve Projelendirme Vendosa Reklam ürün tasarım ekibi sektörde deneyimli ve konusunda uzman çekirdek kadrosu ile müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümü üreterek iç ve dış mekanlar için özel tasarımlar ve projelendirmeler yapmaktadır...


Üretim

Tasarımı ve projelendirmesi yapılmış işlerin malzeme, üretim, sevkiyat ve montaj planlaması yapıldıktan sonra üretim aşamasına geçilmektedir. Üretim aşamasındaki işler İmalat Takip Mühendislerimiz tarafından projelendirme aşamasından başlayarak takip ve koordine edilmektedir. Teknik açıdan uzman ve deneyimli operatörlerimiz tarafından modern ve teknolojik tezgahlarda üretim gerçekleştirilmektedir. Kaynak, boya ve yapıştırma süreçleri başta olmak üzere tüm süreçlerde gerekli beceri, bilgi ve deneyime sahip, kalifiye personel görevlendirilmektedir.

Üretim sürecimizin her aşamasında sürekli kontroller yapılarak, müşterilerimize arzu edilen kalitede ürünün sunulması güvence altına alınmaktadır. Üretim ve kontroller, kalibrasyona tabi tutulmuş ölçüm aletleri kullanılarak yapılmaktadır.

Montaj

Yurtiçi ve yurt dışında Vendosa Reklam ürünlerinin montaj ve bakımı Vendosa Reklam bünyesindeki monyaj ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Montaj kadromuz; konusunda uzman, deneyimli ve teknik yeterlilik sahibi kişilerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz paralelinde montaj kalitesi firmamız için çok önemlidir ve bu kapsamda ekiplerimiz profesyonel ekipmanlarla donatılmıştır...


Lojistik

İmalatı ve son kontrolü tamamlanmış nihai ürünlerin, ambalajlanarak ve etiketlenerek deneyimli personel tarafından uygun şekilde, zarar görmeden araca yüklemesi yapılarak sevk edilmesi gerçekleştirilir.


Servis ve Bakım

Ürün tesliminden sonra hasar görme, yıpranma gibi durumlar neticesinde oluşabilecek her türlü servis-bakım talepleri deneyimli ekiplerimiz tarafından yerine getirilmektedir.